Wyszukiwanie zaawansowane
Wędkarstwo
Marki
KATALOG CARRUM 2019
Cenniki do pobrania
Monitor przesyłek
Dostawa towaru

 

 

Zamówiony -towar wysyłamy za pośrednictwem jednej z największych firm kurierskich w kraju:

                                                              GLS General Logistics Systems

 

 Wszystkie wysyłane -przez nas towary są w pełni ubezpieczone. Status przesyłki można śledzić bezpośrednio na stronie przewoźnika po wpisaniu numeru Listu Przewozowego przesyłki. Wszystkie niezbędne informacje otrzymają Państwo w mailu potwierdzającym wysyłkę zamówienia.

Nasz dział logistyki -pracuje od poniedziałku do piątku. Dlatego też produkty potwierdzone pomiędzy godziną 13.00 w piątek, a 8.00 w poniedziałek są wysyłane w poniedziałek. W innych przypadkach realizacja zamówienia następuje niezwłocznie po potwierdzeniu przez konsultanta złożonego przez Zamawiającego zamówienia.

Przesyłka nadana -przez www.pesca24.com jest doręczana następnego dnia roboczego po wysłaniu ( w przypadku miejscowości poniżej 50000 mieszkańców czas ten może ulec wydłużeniu do 48 godzin ).Kurier dostarcza zamówienie w godzinach 9:00-18:00, w większych miastach istnieje możliwość dostawy do godziny 19:00.

Jeżeli życzą -sobie Państwo kontaktu z kurierem przed jego przyjazdem, proszę podać taką informację operatorowi www.pesca24.com przy telefonicznym potwierdzaniu zamówienia. W przypadku gdy po przyjedzie Kurier nie zastanie nikogo w domu - pozostawi awizo z dokładną informacją gdzie i kiedy można przesyłkę odebrać lub nieodpłatnie zamówić dostawę. Awizowane przesyłki należy odebrać w ciągu 3 dni - jeżeli odbiór nie zostanie dokonany w tym czasie - towar wróci z powrotem do magazynu www.pesca24.com Jeżeli paczka ważny ponad 30 kg Kurier nie wnosi jej do domu, poproszony - zwykle pomaga (nie należy to jednak do jego obowiązków). Dlatego warto poprosić rodzinę lub znajomych na wypadek gdyby kurier nie mógł pomóc przy wniesieniu.