Wyszukiwanie zaawansowane
Wędkarstwo
Marki
KATALOG CARRUM 2017/2018
Cenniki do pobrania
Monitor przesyłek
Bezpieczeństwo transakcji


Zapewnienie -
Naszą dewizą jest zapewnienie bezpieczeństwa wszelkich informacji otrzymanych od Klienta. Zobowiązujemy się do ochrony wszelkich informacji powierzonych nam przez Klientów, zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa i zachowania poufności.

Powierzone -nam dane są przetwarzane tylko dla potrzeb firmy CARRUM Marek Kwiecień sklepu internetowego www.pesca24.com wyłącznie w celu realizacji zamówień lub w celach marketingowych, w tym na wysyłanie komunikacji w zakresie usług, produktów i ofert specjalnych.

Ochrona informacji -Należytą ochronę danych zapewniamy dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technicznym zastosowanym na stronach naszego serwisu.

Zmiana informacji -Dzięki zastosowaniu łatwego w obsłudze systemu logowania umożliwiamy naszym Klientom stały dostęp do wprowadzonych danych i zamówień. Dzięki temu nasi Klienci mogą bez przeszkód aktualizować i uzupełniać swoje dane, oraz w zakresie dopuszczonym przez właściwe procedury korygować oferty i oświadczenia.

Uwagi -W każdej chwili nasi Klienci mogą uzyskać informację, zmienić lub usunąć swoje dane wysyłając wiadomość email na adres biuro@carrum.pl lub dzwoniąc pod

INFOLINIA: (+48) 85 688-59-20 od 8:00 - 16:00
INFOLINIA: (+48) 664 969-396